Tornado-Absolwent 2005 cz1

Rewnż za jesień!!!

• autor: Tomczyk, 2016-04-11 10:16

Udane rozpoczęcie rundy wiosennej w wykonaniu Absolwenta!!!

Takiej frekwencji jak ta wczoraj życzylibyśmy sobie na każdym z pozostałych do rozegrania spotkań. Pełna ławka rezerwowych pozwalała na wachlarz możliwości w tym spotkaniu, problemem było tylko kogo pod nieobecność wytransferowanych do innych klubów Śledzia ( Wóldom Wólka Domaszewska) i Końki (Unia Żabików) wystawić na szpicy. Po naradzie w szatni wspólną decyzją trenera i prezesa na ataku zagrał występujący dotąd na lewej stronie obrony Michał Szczuchniak. Decyzja okazała się być trafioną. Bramka oraz trzy asysty tego zawodnika mówią same za siebie. W drugiej części zawodów swoją szanse otrzymał również nowo pozyskany Piotr Mosakowski, który to dołączył do nas na zasadzie transferu last minute. Świetne zawody rozegrał nasz trener, zarazem filar obrony Adrian Świderski, który to swoim doświadczeniem kierował całą formacją defensywną dokładając do tego dwa trafienia po stałych fragmentach gry. Ostatnią bramkę dołożył Sebek Pioruński, który mecz rozpoczął na ławce rezerwowych.

Brawa należą się całej drużynie, która pokazała że nie straszny jej żaden przeciwnik kiedy tylko do dyspozycji jest większość zawodników!

autor: ~lysy 2016-04-14 11:34:58

avatar DOBRA ROBOTA PANOWIE. TAK TRZYMAC.