Absolwent - Sielczyk 15.09.2013

Zapowiedź 10. kolejki A-klasy

• autor: zullinho, 2014-10-16 18:50

Czy kibice z Domaszewnicy zobaczą pierwsze zwycięstwo Absolwenta na własnym boisku w tym sezonie?

Po ubiegłotygodniowej porażce w Wisznicach Absolwenci spadli o jedno oczko na 10. pozycję w tabeli co na pewno chluby im nie przynosi.  Tym razem Royal ma łatwiejsze zadanie niż tydzień temu, ponieważ do Domaszewnicy zawita ekipa Startu Gózd. Nasi najbliżsi rywale w obecnym sezonie spisują się poniżej oczekiwań. W 9 kolejkach zdobyli tylko 6 punktów. Statystyki pokazują, że atak Startu zdobywa dość dużo bramek,  jednak  gra formacji obronnej pozostawia wiele do życzenia. Na wyjazdach Gózd traci średnio ponad 4 bramki w meczu co skrzętnie powinni wykorzystać nasi ofensywni gracze. Czy tym razem Absolwent odprawi z kwitkiem Lasotę i spółkę? Odpowiedź na to pytanie poznamy w niedzielne popołudnie. Warto również zaznaczyć,  że zwycięstwo może dać 8. miejsce w tabeli.

Aby tak się stało Stanin i Dębowica, które są przed nami, nie mogą wygrać swoich spotkań. Przed Kujawiakiem ciężki pojedynek na własnym terenie z Tytanem. Z kolei Dębowica, która również zagra na swoim boisku, będzie chciała ograć Tornado. Szanse na awans o dwa miejsca mamy więc spore.

Ciekawe spotkanie zobaczą kibice w Jeleńcu. Miejscowy Bizon będzie podejmował Victorię Parczew, która w ubiegłym tygodniu rozgromiła na wyjeździe Gręzovię aż 7-1. Co ciekawe gospodarze jeszcze nie zaznali goryczy porażki na własnym obiekcie w obecnych rozgrywkach.

Niełatwe zadanie czeka na lidera z Milanowa.  Tym razem przyjdzie mu się zmierzyć z Olimpią. Zawodnicy z Okrzei grają niezwykle ambitnie i mogą napsuć wiele krwi liderowi.

Po niedzielnej kolejce 3 punkty powinna bez problemów dopisać drużyna Agrosportu. Do Leśnej wybierze się bowiem czerwona latarnia ligi – Polesie, które jeszcze nie zdobyło żadnego punktu w tym sezonie.

10. kolejkę gier uzupełni spotkanie Rokitno – Gręzovia.