Aktualności

Remis z Leśną

• autor: Tomczyk, 2014-09-08 19:50

Remis faworyta z beniaminkiem...

Z racji tego, że jako współadministrator nie byłem na meczu, opisane zostaną ciekawsze sytuacje z meczu podane przez kibiców będących na spotkaniu...

5 minuta - faul Łęcickiego w polu karnym po którym dostał żółtą kartkę,goście pewnie wykorzystali jedenastkę.

15 minuta - faul na monte w polu karnym ,do jedenastki podszedł Damian Kabat uderzył w lewy dolny róg bramki po czym zakończył passę siedmiu kolejnych niewykorzystanych karnych

20 minuta obrońca nie zdążył za napastnikiem gości, przegrywamy 1:2

25 minuta - Marcin Kabat po podaniu od Łukasza Drosia i przebiegnięciu wzdłuż linii bocznej połowy boiska wrzucił do nabiegającego na krótki słupek Montego, a ten doprowadza do remisu

32 minuta - druga żółta kartka naszego stopera przed szesnastką,eliminująca go z dalszej gry

37 minuta - faul na M Kabacie, do piłki ponownie podszedł Damian i w ten sam sposób pokonał bramkarza,lecz sędzia liniowy próbując się wykazać dopatrzył się wbiegnięcia w pole karne przed strzałem naszego zawodnika, dyktując rzut wolny pośredni dla gości, przepisy mówią, że w takim wypadku należy powtórzyć jedenastkę,niestety wiedza arbitrów sędziujących na tym szczeblu rozgrywek okazała się niedostateczna

47 minuta - akcja z niczego i pada kolejny gol dla zawodników z Leśnej

55 minuta - uderzenie zza  pola karnego Łukasza Drosia,trafiło w słupek i wpadło w ręce bramkarza

60 minuta - kolejny słupek po główce naszego napastnika ratuje gości od utraty gola

63 minuta - kontuzja naszego kapitana Ł Drosia

85 minuta - strzał z wolnego Szczuchniaka ląduje na poprzeczce

89 minuta - wrzut z autu Kabata na krótki słupek,gdzie obrońców uprzedził Szczuchniak, pakując piłkę w bramce

W ostatecznym rozrachunku remis nie satysfakcjonuje naszej drużyny, która po raz kolejny pokazała, że na własnym stadionie toczy równe boje z drużynami z czołówki!!!