Statystyki drużyny

Aktualności

Pierwsza kolejka za nami...

• autor: Tomczyk, 2014-08-17 22:31

Inauguracyjny mecz w Domaszewnicy!!! Po pełnym emocji spotkaniu Absolwent ulega Bizonowi Jeleniec 2:3!!!

Po kilku latach przerwy do Domaszewnicy powróciła A klasa. Niestety w meczu inauguracyjnym minimalnie lepsi okazali się goście z Jeleńca wygrywając 2:3!!!

Punktualnie o godzinie 16.00 obie ekipy rozpoczęły walkę o pierwsze ligowe punkty.Przypomnijmy że jeszcze w ubiegłym sezonie obydwie drużyny dzieliły dwa ligowe szczeble, czego kompletnie nie było widać w tym meczu. Co prawda goście szybko objeli prowadzenie, po strzele z rzutu wolnego lekko zasłoniętego Pytlika pokonał zawodnik gości i mieliśmy 1:0 Już kilka chwil po wznowieniu gry mogliśmy wyrównać lecz z jedenastu metrów pomylił się Ośkiewicz nie trafiając w światło bramki Bizona. Niestety w kolejnych minutach po zamieszaniu w szesnastce po raz kolejny piłka znalazła drogę do bramki i przegrywaliśmy już 0:2!!! Sygnał do ataku dał Śledź zdobywając kontaktową bramkę.

Po przerwie gra bardzo długo toczyła się w środku, lecz żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie klarownej sytuacji do strzelenia kolejnego gola. Niestety na około 20 minut przed końcem po składnej akcji prawym skrzydłem i wrzutce w pole karne precyzyjnym strzałem głową napastnik gości nie dał żadnych szans na skuteczną interwencję naszemu bramkarzowi. Absolwenci nie składali jednak broni i dążyli do strzelenia gola. Udało się to za sprawą wprowadzonego kilka chwil wcześniej Wolińskiego,który strzelił swoją debiutancką bramkę w zespole seniorów! Niestety na kolejne trafienie nie wystarczyło już czasu i ostatecznie przegrywamy 2:3!!!

Już za tydzień kolejne spotkanie i szansa na zdobycie pierwszych ligowych punktów. Do Domaszewnicy zawita Kujawiak Stanin, który  gładko pokonał spadkowicza z okręgówki a mianowicie GLKS Rokitno 4:1!!!