Aktualności

Kanzas kolejną ofiarą Absolwenta!!!

• autor: Tomczyk, 2014-05-04 20:00

Absolwent 8-1 Kanzas Konstantynów

W niedzielne słoneczne popołudnie lider rozgrywek bialskopodlaskiej B-klasy gościł na swoim boisku drużynę z Konstantynowa.

Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 13.00 i już w trzeciej minucie po szybkiej kombinacyjnej akcji w szesnastce nieprawidłowo zatrzymany został nasz snajper i sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł kapitan drużyny Krystian Ośkiewicz,lecz golkiper gości wyczuł intencję strzelca i bez większego problemu obronił jego strzał. Podrażnieni gospodarze z jeszcze większą determinacją ruszyli do ataków na bramkę gości i zaledwie kilka minut potem po kolejnym nieprzepisowym zagraniu w polu karnym jednego z obrońców gości arbiter spotkania wskazał na wapno. Tym razem do piłki podszedł Tomasz Próchniewicz ale ku zdziwieniu wszystkich sympatyków zgromadzonych na trybunach po raz kolejny piłka nie znalazła drogi do bramki, a kolejną kapitalną paradą wykazał się bramkarz z Konstantynowa.Niestety w tym momencie sprawdziła się maksyma, iż niewykorzystane sytuacje się mszczą, i tak też było tym razem. Po jednej z nielicznych kontr i błędzie naszego stopera goście wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu.Zaskoczeni takim obrotem spraw  zawodnicy Rojalu  stwarzali coraz więcej sytuacji podbramkowych i po jednym z rzutów rożnych, po dośrodkowaniu Piotrka Szczuchniaka najwyżej w polu karnym wyskoczył Krzysztof Turski umieszczając piłkę w siatce bezradnego golkipera gości.Jak się okazało nie było to ostatnie słowo przed przerwą. Po kolejnym precyzyjnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Szczuchniaka bramkę strzelił Śledź Łukasz, po czym sędzia zakończył pierwszą połowę.

Po ostrej reprymendzie trenera Skowrona ekipa gospodarzy od samego początku drugiej części gry ruszyła do zdecydowanych ataków na bramkę przeciwnika.Była 50 minuta, kiedy to Droś Łukasz wypatrzył znakomicie ustawionego  na 30 metrze od bramki gości Madejskiego i posłał mu krosową piłkę, a ten po przyjęciu na klatkę jednym ruchem zgubił obrońców i posłał piłkę w długi róg bramki.Kolejne minuty to spokojne kontrolowanie gry, dominacja w środku pola i wyśmienite zagranie Ośkiewicza do Śledzia przyniosło czwartą bramkę.Kolejny gol padł po długim zagraniu Drosia do Madejskiego, a ten niczym Rooney pomknął na bramkę "Kowbojów "i wystawił piłkę lepiej ustawionemu Śledziowi który dopełnił formalności kompletując tym samym hattricka.W 75 minucie kąśliwym strzałem na bramkę popisał się Ośkiewicz po niepewnej obronie bramkarza piłkę do pustej bramki skierował Madejski,który zaledwie kilka minut później wykorzystał prostopadłe podanie rezerwowego w tym meczu Szczygielskiego tym samym kompletując hattricka. W końcowych minutach ósmego i zarazem ostatniego gola zdobył niezawodny Śledź, który z wielkim spokojem minął dwóch obrońców gości i bezradnego bramkarza pieczętując okazałe zwycięstwo Absolwenta w stosunku 8:1!!!

Skład:Górski-KsokR,DrośŁ,TurskiK,CieślakA-PróchniewiczT,OśkiewiczK,GórskiM(60"SzczygielskiN),SzczuchniakP(75"MatyjaszekP)-MadejskiP,ŚledźŁ

Bramki: Śledź x4,Madejski x3,Turski